Koszyk pełen marzeń, w tym Mops. 2


Spełnianie marzeń to jedna z tych części życia, którą powinniśmy pielęgnować nieustannie.

Ostatnio pisałam już, że wyczekuję swojego ukochanego Mopsa, i w końcu się doczekałam. W poniedziałek pojechałam z kumpelami 120 km od Warszawy po malutką kuleczkę pełną nadziei na ciekawy los. W hodowli wytuliłyśmy wszystkie zwierzaki, ale wrócić mogła tylko Ciapka (; Przedstawiam moje malutkie biegające futerko, ma już 8 tygodni i energii tyle, że mogłaby obdzielić wszystkie elektrownie w kraju i zagranico! Uwielbiam ją (:

pug mops ciapka

Kontynuując temat spełnionych marzeń, wczoraj przez przypadek natrafiłam na czarno-białe portrety robione średnim formatem i.. odżyły marzenia o posiadaniu takiego aparatu.
Nie czekając długo zabrałam się za szukanie „tego jedynego” średniego formatu i znalazłam. Rolleiflex 6006 już niebawem do mnie dotrze i rozpocznę nowy etap w fotografii.
Spojrzę na świat kwadratowym okienkiem, obowiązkowo z czarno-białym Ilfordem no i niesamowitą jakością obrazu…

 

 

1499 Total Views 2 Views Today
  • Moja ulubiona modelka ((: Aż strach pomyśleć jak szybko te psiaki rosną. Na zdjęciach z działu Sesja Zwierząt wygląda już tak dojrzale ((:

    • To też moja ulubiona modelka ;) Jeszcze jest zbyt ruchliwa, aby ją na spokojnie fotografować, ale sam jej widok jest jak miód na serce, dlatego każdą fotkę lubię przez sam fakt, że jest na niej ona :D