fbpx

Jesteś moją Muzą

Hej!

Wiele osób zastanawia się, czemu tak rzadko wrzucam nowe zdjęcia. Spieszę z wyjaśnieniem!
Wrzucam mało zdjęć z sesji nie dlatego, że mam ich mało, lecz głównie dlatego, że większość z Was nie chce robić kariery internetowej, a zdjęcia są pokazywane w gronie przyjaciół i rodziny.
ZAWSZE daję możliwość decyzji czy mogę publikować zdjęcia, czy nie. Szacunek do Waszej prywatności mam ogromny i rozumiem, że mimo tego, że zdjęcia są super, nie każdy ma ochotę na rozgłos.
Brak chęci na rozgłos nie jest równoznaczne z brakiem zadowolenia ze zdjęć. Tutaj podkreślam z dumą, że do tej pory nie zdarzyło mi się, aby ktoś nie był zadowolony z efektu końcowego. 100% satysfakcji i zadowolenia gwarantowane, że tak reklamowo powiem ;)

Sam siebie czytelniku zapytaj, czy chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomi widzieli, jak seksownie wyglądasz w bieliźnie – TU Cię mam ;).
Ja sama nie zdobyłabym się na odwagę, aby opublikować swoje zdjęcie buduarowe nawet, jeśli byłoby najlepsze na świecie. Dla wielu z Was pokazanie się fotografowi i jego zespołowi w bieliźnie to duże wyzwanie, a ja tę odwagę doceniam i stoję na straży Waszej prywatności.
Tutaj pojawia się również odpowiedź – dlaczego na zdjęcia buduarowe lepiej iść do fotografki aniżeli do fotografa.
Odpowiedź jest bardzo prosta, nie muszę jej tu nawet pisać ;-)

Wielu fotografów wstawia zdjęcia z sesji nawet bez uprzedniej zgody osoby występującej na zdjęciu – u mnie się to nie zdarza.

A teraz z innej beczki. Ostatnio miałam okazję współpracować z fajnym teamem przypadkowo znalezionym na jednej z grup fotograficznych.
Sesja została zorganizowana przez Karolinę Kehl-Sołtys. Fotografowałam na terenie Soho Factory w Warszawie. Industrialne klimaty uwielbiam niesamowicie, więc cieszyłam się na myśl o tej sesji :) Więcej efektów i o tym jak minął mi czas z dziewczynami opowiem w następnym poście, a teraz krótka zapowiedź ;)

fotografka: Alicja Duchiewicz
modelka: Olga Jastrzębska
fryzura: Magdalena Borkowska-Kehl
makijaż: Aleksandra Oleksiewicz
Produkcja: Karolina Kehl-Sołtys

Ahoy!
Alicja

sesja fashion prezent na osiemnastkę

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz