fbpx

Jesteś moją Muzą

Fotograf Kęty // Jak wygląda moje atelier w Małopolsce?

Gdzie się mieści siedziba mojej firmy, zastanawiałaś się kiedyś nad tym? Nie jesteś jedyna! Gdy robię sesje zdjęciowe w Warszawie, w pewnym momencie pada pytanie – gdzie ja aktualnie mieszkam. I tutaj niespodzianka dzika, bo… W MAŁOPOLSCE! Ha! 12 lat spędzonych w Warszawie spowodowały, że jestem dumną Warszawianką, ale od 7 lat także nieśmiało mówiąc – Małopolanką. Jeszcze dojrzewam do tego tytułu, potrzebuję czasu, hihi.

Fotograf Kęty, ale gdzie dokładnie?

Mam swoje własne, wymuskane, dopieszczone Atelier w domku. Parter przystosowałam! Dlatego sesje zdjęciowe w Kętach odbywają się pełną parą. Mieszczę się w Kętach na Podlesiu. Kiedyś ta dzielnica była uważana za letniskową. Szczerze? Wcale się nie dziwię. Gdy siedzę w ogródku, wśród ulubionych roślin, czuję się jak na wakacjach, dosłownie. Takie warunki sprzyjają inspiracji, dlatego tak dobrze robić tutaj zdjęcia. Sesje zdjęciowe w Kętach to pomysł świetny, jeśli masz bliżej Kraków, czy Bielsko-Białą, niż Warszawę czy Wrocław.

Jak wygląda atelier w Kętach?

Przestrzeń fotograficzna podzielona jest na trzy. W jednej mamy czarne, matowe tło ze złotymi maziajami (lub inne, jeśli akurat naszła mnie wena na zmianę), druga ściana ma zawieszone haki na tła zmienialne, a trzecia strefa to kącik glamour, w którym mamy sztukaterię, piękną butelkową zieleń… Inspirujące, prawda? Poniżej zdjęcia!

Serdecznie zapraszam do umawiania się na sesje zdjęciowe także tutaj. W moim sklepie internetowym znajdują się pakiety dotyczące Kęt. Klikamy tutaj!

Kilka zdjęć przedstawiających wykorzystanie mojego atelier w akcji:

Portretowa sesja zdjęciowa w Kętach, Prezent na Walentynki - sesje zdjęciowe.
fotograf Kęty
sesja buduarowa
Fotograf Kęty
Buduarowa sesja kobieca Warszawa,sesja prywatna, sesja kobieca, sesja sensualna, sesja zdjęciowa Warszawa, sesja prywatna, sesja kobieca, sesja sensualna, sesja zdjęciowa Warszawa
Buduarowa sesja kobieca Kęty

Sesja zdjęciowa Kraków

A Ty, jaki masz pomysł na zdjęcia w moim atelier? Kęty znajdują się tylko 65km od Krakowa, 15 km od Bielska-Białej i 15 km od Oświęcimia. Zarezerwuj sesję już teraz, zanim skończą się wolne terminy!

Tulę mocno,
Alicja Duchiewicz-Potocka

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz