ALICJA DUCHIEWICZ

SENSUAL PHOTOGRAPHER

Kasia jest osobą szczególną. Nie tylko dlatego, że jest przepiękna i już na pierwszy widok człowiekowi szczęka opada, ale też dlatego, że ma w sobie coś, coś takiego, co sprawia, że ma się z nią ochotę przegadać cały dzień.

Nasz kontakt zaczął się jakiś rok temu, kiedy Kasia ustaliła, że chce sesje. Jeszcze nie wiedziała wtedy jaka będzie data, ale sesja musiała się odbyć. No i się odbyła.. Prawie rok później ;) Nie macie pojęcia jak dobrze się stało, w sensie, jak bardzo ja się cieszę. Przyleciała do mnie z Francji, śliczna, opalona, no cud kobieta :)

Jak łatwo się domyślić, współpracowało nam się bardzo dobrze. Na dodatek uwielbia marcepan, tak jak ja :D
Głównie są to zdjęcia portretowe, glamourowe wręcz. Jednakowoż znalazło się także kilka na LinkedIn, także sesja biznesowa + sesja portretowa w jednym ;)

Zapraszam do oglądania. Ja osobiście jestem zadowolona, ale najbardziej mnie ucieszył mail zwrotny od Kasi “zdjęcia są piękne, możesz publikować.” ;) No to ja w te pędy na bloga.. :D

 

Modelka: Kasia B.
Fotografka: Alicja Duchiewicz

sesje zdjęciowe sesja zdjęciowa warszawa sesja zdjęciowa warszawa prezent na 30 urodziny sesja fotograficzna sesja biznesowa linked in sesja zdjęciowa linked in sesja zdjęciowa sesja biznesowa na linkedin

Ahoj!
Alicja

 

 

Share Post :

More Posts