fbpx

Jesteś moją Muzą

Marlena D. // Sesja zdjęciowa // Sesja fotograficzna

Marlena na sesję przyleciała z Irlandii. Od razu wpadła mi w oko, gdyż jest pieguską – przepiękną dziewczyną. Sesję zdjęciową dostała w prezencie od kochającego męża, co jak zwykle cieszy kobiety najbardziej :)

Marlena oprócz wyjątkowej urody, ma bardzo sympatyczną osobowość. Współpraca na sesji była czystą przyjemnością, a każda wskazówka była chwytana w lot :)

Sesja była zwieńczona ogromną (30×30) fotoksiążką ze szklanym okienkiem na okładce. Jest to produkt premium.

Ekipa:

fotografka: Alicja Duchiewicz

modelka: Marlena D.

fryzura: Meg Kowalska

makijaż: Meg Kowalska

produkcja: Alicja Duchiewicz

 prezent gwiazdkowy Sesja fotograficzna Sesja fotograficzna _DSC0907sm sesje zdjęciowe prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesja zdjęciowa prezent na gwiazdkę sesje zdjęciowe śląsk sesje zdjęciowe śląsk sesje zdjęciowe śląsk sesje zdjęciowe śląsk sesje zdjęciowe śląsk sesje zdjęciowe śląsk sesja zdjęciowa śląsk sesja zdjęciowa śląsk sesja zdjęciowa śląsk sesja zdjęciowa śląsk sesja zdjęciowa śląsk sesja zdjęciowa śląsk sesja zdjęciowa śląsk

A tutaj fotoksiążka z płytą:

fotoksiążka Alicja Duchiewicz fotoksiążka Alicja Duchiewicz fotoksiążka Alicja Duchiewicz

Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się podobały :)
Ahoy!
Alicja

PS. Nie zapomnijcie lajknąć fejsbuka, okeeej? KLIK ^^

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz