fbpx

Jesteś moją Muzą

Witajcie (:

Od ostatniego postu trochę się działo, ale po kolei.

Przede wszystkim – NOWE STUDIO! Poprzednie ograniczało mnie przestrzennie i mimo, że i tak je lubię, postanowiłam otworzyć się na nowe doświadczenie i pracę w duuuużej przestrzeni. Wszak 60 metrów to nie tak mało ;) Sesje głównie będą właśnie tutaj:

Galeria Studio Ratuszowa
fot. Agata Faraś

Innymi słowy – mój nowy dom ^^
A poniżej jedno z naprawdę nielicznych zdjęć backstageowych, na których można mnie znaleźć.
Taka tam ironia losu, że fotograf jest najrzadziej fotografowany :D

Alicja Duchiewicz Fotografuje
fot. Meg Kowalska

Fotografowanie w nowym miejscu ma to do siebie, że inspiruje i motywuje do działania. Jestem osobą której wcale nie trzeba motywować do zdjęć, ale inspiracja zawsze się przydaje!
Bardzo mi zależy aby kontynuować spełnianie noworocznych postanowień, więc powiększam portfolio dziecięce i rodzinne. Długo się zastanawiałam czy nie zrobić osobnej strony na ten rodzaj fotografii, ale doszłam do wniosku, że jestem tak zżyta i zadowolona z tego w jaki sposób wygląda TA strona, że dział rodzinny i dziecięcy będzie w równie energetycznej konwencji właśnie tutaj. Powiem w nawiasie, że marzy mi się zrobienie sesji rodzinnej w jakimś nietypowym miejscu, na przykład w wesołym miasteczku *_*

Pisałam jakiś czas temu, że zakupiłam baaardzo chcianego przeze mnie Rolleiflexa 6006. Niestety przy próbie włączenia go okazało się, że bateria jest nieczynna, lub coś innego stało się z puszką podczas transportu. Przeszukałam pół internetu, ale niewiele udało mi się znaleźć. Najprawdopodobniej jutro aparacik czeka wizyta w naprawie. Niecierpliwiec ze mnie straszny, więc już nie mogę się doczekać. Najgorsze jest to, że dostęp do baterii pasującej do Rolleiów jest praktycznie nikły… CO JA POCZNĘ? ;_; Tak już bym chciała w końcu spojrzeć na świat przez kwadrat..

Za dwa dni Walentynki. Nie zapomnijcie zajrzeć tutaj i sprawić radości drugiej Połówce! (:

Kolejną ciekawostką jest to, że zaczęłam przyglądać się szanownej konkurencji (spośród której bardzo wiele kopiuje teksty z mojej strony, pozdro.) i doszłam do wniosku, że wprowadzę.. niespodzianka :) O tym już w następnym poście.

Kilka inspiracji na ten tydzień:

love2
źródło: pinterest.com
pasja
źródło:http://xsecretkey.tumblr.com
dream
źródło: http://weheartit.com
heart quote
źródło: http://weheartit.com
źródło: http://weheartit.com
źródło: http://weheartit.com

Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

2 lub więcej komentarzy

  • Iwona Myrcha-Teodorczuk
    12 lutego, 2014 at 2:00 pm 

    Alicja, może nie doczytałam :( ale gdzie jest Twoje nowe studio ? :)

  • Alicja Duchiewicz
    12 lutego, 2014 at 2:34 pm 

    Ono nie jest moje, ja je tylko podnajmuję ;) Ratuszowa 11 :)

Dodaj komentarz