fbpx

Jesteś moją Muzą

Witam Was serdecznie w pierwszym dniu 2014 roku :)

Mam nadzieję, że Sylwester i Święta minęły Wam zaskakująco pozytywnie, a z prezentów jesteście zadowoleni ;)

Wczoraj na facebooku przeczytałam strasznie fajne postanowienie noworoczne. To było coś w rodzaju “W 2014 roku obiecuję spełnić postanowienia z 2013 roku, które to zostały przełożone na 2012 rok z 2011 roku, a w 2010 roku zaplanowane” ;)
U mnie postanowień jest kilka, część zaczęłam realizować już w zeszłym roku, w tym będę je kontynuowała.

źródło: http://weheartit.com/entry/93821026/via/CYKS

Co jest na mojej liście “to do”?

Fotografia średnioformatowa. Pisałam w jednym z ostatnich wpisów, że nabyłam Rolleiflexa 6006, czyli spełniłam jedno ze swoich dawnych marzeń. Zawsze chciałam spróbować swoich sił w średnim formacie. Oglądając powalające zdjęcia, pełne nostalgii, melancholii..przepełnione przestrzennością.. też tak chcę! ;)

Fotografia dziecięca. Mam doświadczenie w fotografowaniu dzieciaków. Swego czasu realizowałam też reportaże dla dużych firm z eventów dla dzieci. Jednak nie chodzi mi o zwykłe sesje dzieciaków, jakich jest pełno w sieci. Chciałabym stworzyć serię sesji tematycznych, opowiadających historię o fotografowanym maluchu, pokazujących jego charakter i umiejętności, czy to artystycznych, kulinarnych, czy jakichkolwiek innych. Każdy maluch ma swoją wyjątkową osobowość, którą warto zatrzymać na kliszy :)

źródło: http://weheartit.com/entry/93653325

Gotowanie. Wiele osób wie, że gotowanie nie należy do moich ulubionych zajęć. Umiem ugotować pyzy, czy zrobić zupę, ale kurczę, to żaden wyczyn. Marzy mi się coś skomplikowanego! Nie wiem, jakaś rolada mięsna chociażby :D

źródło: Film animowany “Jak wytresować smoka”

Nowe szkła. Marzy mi się kilka perełek.. :)
Wakacje! Pewnie zdziwię Was jak powiem, że nie byłam na wakacjach od 4 lat? :)

W zeszłym roku moje życie zmieniło się niesamowicie na plus.
Odnalazłam Miłość, której szukałam całe życie, stałam się “mopsią mamą”, poznałam wspaniałych ludzi, którzy swoimi słowami nie raz mnie wzruszali. 2013 będę wspominać dobrze, bo to rok, od którego zaczynają się najpiękniejsze dni w moim życiu.

Życzę Wam, żeby nadchodzący rok był taki, jaki sobie wymarzyliście, oraz żebyście byli zdrowi i szczęśliwi :)

Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz