fbpx

Jesteś moją Muzą

Rozwiązanie częstego problemu przyszłych nowożeńców

Witajcie :)

Dziś opowiem o tym, w jaki sposób ułatwić sobie życie, gdy jest się narzeczeństwem. Opowiem o nowoczesnym sposobie na ślub i wesele, który za granicą cieszy się ogromnym powodzeniem :-)

Znacie ten moment, kiedy odwiedzacie 40 rodzin z papierowym zaproszeniem, a później czekacie na potwierdzenia, czy ktoś będzie na weselu? To jest jeden z najtrudniejszych elementów organizacji wesela. Bo nigdy do końca nie wiadomo, czy o kimś się nie ‘zapomniało’, czy też w ferworze wydarzeń gdzieś jakieś potwierdzenie nie zaginęło w akcji ;)

Rozwiązanie jest prostsze niż myślicie.

skrot_strona_slubna

Tak dokładnie  Wasze miejsce w sieci, stworzone przez zespół profesjonalistów. Strona stworzona z okazji Waszego Wielkiego Dnia dokładnie po to, żeby oszczędzić Wam: stresu, nerwowego wyczekiwania, obawy ‘czy o niczym nie zapomnieliśmy?’.

Na stronie ślubnej możecie zamieścić wszelkie informacje dotyczące miejsca ceremonii i wesela.
Co więcej, przez specjalny formularz goście mogą nie tylko potwierdzić swój udział na weselu, ale także określić, czy nie mają specjalnej diety (alergicy pokarmowi) ale także napisać do Was wiadomość.

kontakt_strona_slubna

Ok, ale jest jeszcze kilka kwestii dość psujących spokój przedweselny. Na przykład… Obawiacie się tego, że na weselu będzie wiele osób z rodziny, z którymi średnio utrzymujecie kontakt, że rozmowy mogą być dość lakoniczne?

Z pomocą znowu przychodzi strona ślubna. Umieszczenie historii Waszego poznania i zdjęć z sesji narzeczeńskiej to żaden problem. W końcu babcia, daleki kuzyn i wujek czy chrzestna będą wiedzieli gdzie się poznaliście i jak długo ze sobą jesteście.
Świetnym elementem dodatkowym jest możliwość umieszczenia zdjęć jak byliście maluchami, jak dorastaliście, jak wyglądaliście na początku związku. Wiecie, ludzie lubią takie zdjęcia. Mnie to na przykład wzrusza!

historia_strona_slubna

Kwestia zaproszeń na Wasz Ślub – zawsze możecie zastąpić papierowe zaproszenia cyfrowym zaproszeniem na uroczystość. Na stronie ślubnej możemy zrobić dział, w którym umieścicie tekst zaproszenia wraz z Waszym zdjęciem lub krótkim filmikiem.

Dalsza rodzina może nie mieć kiedy obejrzeć zdjęć z Waszego ślubu na żywo. Wtedy sprawdza się galeria internetowa ze zdjęciami z sesji ślubnej, narzeczeńskiej i dnia Ślubu.

Bardzo fajnym dodatkowym elementem jest księga gości. Każdy będzie mógł wpisać życzenia i pozostawić po sobie ślad.

Jeśli chcecie, będziecie mogli zrobić listę prezentów ślubnych, aby rodzina nie musiała sama się nad nimi głowić! :)

Zachęcam Was do do kontaktu z zespołem Potocki Art & Creativity poprzez stronę opisującą korzyści płynące z posiadania takowej strony.

Serdecznie polecam i zachęcam do działania!
Alicja
Fotografka

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

2 lub więcej komentarzy

  • Kuba Potocki
    8 maja, 2014 at 3:00 am 

    Szkoda, że tak wolno przyjmują się u nas tego typu pomysły. Na zachodzie strony ślubne to całkowicie samodzielna branża rynku. One naprawdę ułatwiają organizację i są świetną pamiątką na lata.

  • Alicja Duchiewicz
    31 maja, 2014 at 12:50 am 

    To prawda, na zachodzie zdecydowanie lepiej zaistnieć na rynku stron, a szkoda, bo to ma ogromny potencjał.

Dodaj komentarz