fbpx

Jesteś moją Muzą

Kiedy ostatnio spełniałaś swoje marzenia? Nie mówię od razu o tych ogromniastych, pokroju podróży dookoła świata. Skupmy się na Tobie i temu, co siedzi Ci aktualnie w sercu.

Sensualna sesja zdjęciowa może być marzeniem?

Postrzegajmy marzenia jako plany. Większe, mniejsze, mikro i ogromne.
Każda z nas zasługuje, by je spełniać, realizować siebie! Zresztą, żeby nie być gołosłowną, przypominam historię z mojego własnego życia – marzyłam o przyczepie kempingowej. Co zrobiłam? Kupiłam ją. Wbrew wszystkim rozsądkom świata. I wiesz co? Jestem z tego absurdalnie wręcz zadowolona. :)

Sesja sensualna we Wrocławiu!

Zastanawiasz się czasem, czy Wrocław to odpowiednie miejsce na takie przeżycie jak sensualna sesja zdjęciowa? Też się kiedyś zastanawiałam. Żeby było zabawniej, jestem urodzona we Wrocławiu (ale Wrocławianką nie jestem, dla jasności:)), więc odpowiedź na to pytanie powinno być dla mnie bardzo szybka.

Ale czekaj, jak to?

Zdziwię Cię zapewne mówiąc, że tak naprawdę sesje zdjęciowe we Wrocku zaczęłam robić nie dalej, jak kilka lat wstecz. Jest to związane z tym, że długo czułam do tego pięknego miasta urazę – rany przeszłości. Jednak każda rana się leczy, więc i ta zadra została zażegnana ;) Odkrywam na nowo piękno tego miasta, włączając w to poznawanie wspaniałych Muz, u których próżno szukać nudnych życiorysów.

Muza moja <3

Przed Wami sesja Justyny. Nie naciągnę rzeczywistości, gdy powiem, że dziewczyna jest prawdziwą fighterką, urodzoną wojowniczką, która gdyby musiała, to i plastikową łyżeczką wykarczowała dżunglę amazońską. Można mi wierzyć na słowo (i obraz;)), że tak skupionej na celu osoby jeszcze nie znałam. Ale… nie byle jakim celu. W sercu tej kobiety płynie czyste dobro. Sam Zygmunt Chajzer by stwierdził, że nie ma tu czego czyścić ;)

Empatia jako klucz do wszystkich drzwi.

Widząc tak silne wojowniczki, nie zapominajmy, że w środku są tak samo miękkie, jak każdy inny człowiek. Nie ma ludzi ze stali. Dlatego tak ważne, by pozwolić sobie nawzajem na przestrzeń do dialogu o cieniach życia. By nie wymagać od innych tylko uśmiechu, bo można się tym wykończyć.

Sesję zrealizowałyśmy w BigStudiu, każdą z czytelniczek mogę tam zabrać i… sensualna sesja zdjęciowa czeka na Ciebie.

Nikogo na pewno nie zdziwi, że wysłuchując historii na sesjach mam tak zwane “oczy jak pinć złotych”. Nie ma co ukrywać, że to właśnie dzięki mojej pracopasji uczę się życia. Poprzez doświadczenia moich Muz.

Zwróciłaś czytelniczko uwagę na delikatność spojrzenia Justyny? Aż chciałoby się wiedzieć co ma w danym momencie w głowie! :)

Na koniec ujęcie, które mnie porywa (wybacz nieskromność!). TA PUPA JEST TAK MEGA SEXY!! I profil twarzy + włosy.. CUDOWNOŚĆ.

Na koniec, kilka słów.

Jeśli życzysz sobie, droga czytelniczko, by również przeżyć tak wspaniałą przygodę jak sesja zdjęciowa buduarowa, sensualna, kobieca, to już wiesz, gdzie mnie znaleźć ;) Jeszcze nie dodałam Wrocławia do sklepu, więc aby zakupić sesję zapraszam do działu kontakt. Wystarczy jeden telefon, by stać się moją Muzą :)

Justynko, dziękuję Ci raz jeszcze za Twe piękno. Za to, że miałam zaszczyt poznać Twoją historię.

Alicja Duchiewicz Fotografka // fot: Kuba Potocki

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz