fbpx

Jesteś moją Muzą

Dzień dobry,

Ostatnio wspominałam, że zrealizowałam dwie sesje z ogłoszenia – nieodpłatna sesja zdjęciowa w zamian za pozowanie i możliwość publikacji na różnorakich fotograficznych portalach. Zgłosiło się naprawdę wiele przepięknych kobiet co mnie cieszy tym bardziej, że sesje zdjęciowe zaczynają być w Polsce przedmiotem pożądania. Totalna radocha mi towarzyszy, gdy widzę entuzjazm ludzi na ten temat. W każdym razie – wybrałam kilka osób, szczęśliwa układając sobie grafik czekałam na to, co przyniesie wena; zrealizowałam dwie sesje (dziś prezentuję Wam efekty jednej z nich) i jak wiadomo padł mi kręgosłup. Odcięło mnie to od pracy na okrągłe 6 tygodni. Niestety tyle to za mało by na stałe przywrócić wypadnięty dysk, więc z problemem borykam się po dziś dzień. Walczę ćwiczeniami, masażami. Wspieram się potężną wiedzą fizjoterapeutek, które ratują mnie z każdej niemocy. Od pierwszego ataku minęło zaledwie 4,5 miesiąca, a ja nadal nie jestem w pełni sprawna. Czy to przeszkadza mi w robieniu zdjęć? Ależ skąd ;) Jako rasowa pracoholiczka nie mogę od aparatu za daleko odejść, bo zaraz mi mózg rozsadzają tryliardy pomysłów. To takie uzależnienie, które daje Ci kopa do działania. Wiecie o czym mówię?

No, wiedziałam, że wiecie :)

Sesja z Dominiką to jedna z tych opowieści, w których podczas zdjęć następuje chwila ciszy na pospolite gadanie o życiu, by następnie przejść do kolejnych zdjęć. Dominika miała przed naszą sesją zdjęciową JEDNĄ sesję. Jak zobaczycie zdjęcia pewnie mi nie uwierzycie, ale to prawda!
Strasznie ciekawa persona. Mam nadzieję, że nasze ścieżki fotograficzne jeszcze się skrzyżują, bo to była wielka przyjemność mieć ją przed obiektywem.

Wszyscy wiedzą, że poza kręgosłupem jestem Szczęściarą. Mam szczęście do ludzi, do miejsc, do przypadków. Jednym z nich było to, że nadarzyła się okazja, by Dominikę pomalowała bardzo zdolna makijażystka. Tu na południu nie współpracuję z nikim na stałe, wciąż szukam TEJ JEDYNEJ makijażowej niewiasty. Muszę jednak powiedzieć, że makijaż był wykonany super i z pewnością uświetnił nam zdjęcia :)

Zapraszam do oglądania.

Muza: Dominika Ajchler
Makijaż: Monika Zachurzok
Fotografka: Alicja Duchiewicz-Potocka
Studio: Sesja wykonana w atelier w Kętach, woj. Małopolskie, aczkolwiek jest możliwość, by sesje zdjęciowe wykonać w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie itd!

 

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz