fbpx

Jesteś moją Muzą

Sesja Pin Up, Londyn i inne atrakcje ;) // Sesje zdjęciowe śląsk

Hej!

Ostatnio byłam cicho. O wiele za cicho jeśli porównać to do tego, co się działo! Za dużo tego wszystkiego jak na jeden post, więc rozbiję obóz myślowy teraz, a myśli przeleję w kilka postów. Może być? No. To zaczynamy :)

Parę tygodni temu miałam okazję poznać Asię, która zapragnęła sesję zdjęciową w klimacie Pin-Up. Było mi to bardzo w smak, zwłaszcza, że uwielbiam tę tematykę. Zebrałyśmy się więc do pracy, a efekt przeszedł moje oczekiwania, jestem dumna z całej naszej pracy i mam nadzieję, że i Wam się spodoba ;) Mam piździelca na punkcie jakości, wszyscy dobrze o tym wiedzą, ale najgorzej zawsze mają wizażystki i fryzjerki. Bo każdą kresunię będę wypominać, aż zostanie naprawiona. Są jednak na tym świecie również takie babsztyle jak ja, które wyzwań się nie boją, a i współpracę dobrą sobie cenią. Beauty Team proszę Państwa. Dziewczyny wzięły mi moją modelkę Asię w obroty, w odpowiednim czasie się uwinęły i mogłyśmy przystępować do pracy :)

Nie mam niestety fotek backstage’owych, bo ja wolę gadać niż focić baby przy pracy, ale następnym razem coś tam sfocę. :D Mogę Wam co jedynie zapodać gifa z lat 50. Proszę.

sesja zdjęciowa pin up
Bettie Page and Tempest Storm in Teaserama (1955) // Czesu czesu :D

Ucieszeni? Świetnie. Idziemy dalej, najlepiej do efektów :D Najpierw jednak przybliżę ekipę, jakby kto potrzebował na terenie Śląska mejkapów, fryzur i innych cudów wianków, to linki jak byk są. o.

Modelka: Asia J.
Makijaż: Kamila Piotrowicz // Beauty Team
Fryzura: Angelika Sperlich // Beauty Team
Fotografka: JA, a kto! :P

Dodatkowo powiem Wam, że dostałam od Asi referencję, która dosłownie zmeltowała mi serce. Dziękuję Asiu :)

elza

 

“Przepiękne zdjęcia :-) aż dech mi zaparlo jak otworzyłam moje “magiczne “pudełko :-) Nie przypuszczałam, że tak dobrze będę mogła się bawić podczas robienia zdjęć :-)
Asia J.”

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, niżej znajdziecie wywody dotyczące wyjazdu do Anglii w odwiedzinach :)

Sesje zdjęciowe pin up Sesje zdjęciowe pin up Sesja fotograficzna śląsk Sesja fotograficzna śląsk Sesja fotograficzna śląsk Sesja fotograficzna śląsk Sesja fotograficzna śląsk Sesja fotograficzna śląsk Sesja fotograficzna śląsk sesje zdjęciowe sesje zdjęciowe

Albo wiecie co, Londyn zostawię na następny post. Za dużo tego gadania, żeby się w jednym poście zmieścić :D

Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz