fbpx

Jesteś moją Muzą

Sesja wizerunkowa, sesja fotograficzna Warszawa // Magdalena.

Jeśli czasem zastanawiasz się, czy praca fotografki to droga usłana ciekawymi osobami, to zdecydowanie masz rację. To jeden z najważniejszych czynników, które powodują, że tak bardzo kocham fotografować.

Wspaniałe osobowości, tysiące historii, godziny zdjęć. To jest esencja, należy do tego dodać to, że wzrasta samopoczucie osoby fotografowanej, wtedy mamy komplet. :)

Dziś bierzemy pod lupę sesję zdjęciową z niebywale ciekawą kobietą – Magdaleną Radziej – Harpiya.
W zasadzie najprościej byłoby pokazać jej prace, ale nie ułatwię Wam roboty i powiem, że jest ilustratorką i concept artist (przepraszam, ale po angielsku brzmi to po prostu ładniej:D). Słowem – artystka, której w duszy gra fantasy :) Zachęcam do odwiedzenia jej portfolio i zanurzeniu się w świecie, którego na co dzień nie widzimy. Portfolio na ArtStation i portfolio na DeviantArt (portal od którego zaczynałam publikowanie zdjęć! :D)

Prace Magdy są tak nietuzinkowe i wyjątkowe, że opisując ją w tak krótki sposób mam wrażenie wielkiego niedosytu, ale musicie mi wybaczyć, nie jestem dobrą copywriterką ;) Pozostaje po prostu wierzyć na słowo, albo wejść na jej portfolio i samemu przeżyć radość z oglądania jej prac :)

A co z sesją? No właśnie. Magda wybrała mnie, bym ją sportretowała. Dla mnie opcja wspaniała, uwielbiam nietuzinkowe osobowości :)
Makijaż i fryzurę wykonała tradycyjnie Magdalena Jurczyszyn – Makra Make-up. Sesję zdjęciową realizowałyśmy w moim ukochanym, niestety już nieistniejącym miejscu – w starym studiu Czarnobyl, Warszawa. Tak, już chyba każdy przebrnął przez moje narzekanie, że deweloperzy musieli tam postawić osiedle i zniszczyć zakątek, w którym pracowało mi się tak, jak nigdzie indziej. Eh.. To powoduje jeszcze większy sentyment do zdjęć tam wykonanych. Na szczęście studio powstało z popiołu i działa w nowym miejscu – jeszcze tam nie byłam, ale wkrótce zajrzę :)

Przed Wami efekty. Miłego oglądania ❤

Śliczna jest, prawda? :)

Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz