fbpx

Jesteś moją Muzą

…Zrobić sesję w tajemnicy przed Ukochanym, aby zaskoczyć go świetnym prezentem?

Witajcie :)

Rok rozpoczął się dla mnie bardzo ciekawie, ani się nie obejrzałam a już jest marzec..

Luty stał pod znakiem sesji walentynkowych i buduarowych; Cieszy mnie to, gdyż sesja zdjęciowa to naprawdę dobry pomysł na prezent na walentynki.
Wszak każda Kobieta uwielbia tego typu prezenty. To jest po prostu fakt ;)

Ale wiecie, miała miejsce też sesja, która na długo pozostanie w mojej głowie. W Walentynki miałam nie lada wyzwanie – sfotografować przepiękną dziewczynę, która niczego się nie spodziewając została na samym końcu przedstawiona przed wyborem.. czy zostać narzeczoną, czy też nie! Dacie wiarę – fotografowałam oświadczyny. Oczywiście się wzruszyłam, bo nie byłabym sobą jak bym miała kamienną twarz!
Odpowiedź była pozytywna, co wcale mnie nie dziwi obserwując ich relację przez całą sesję ;) Kto wie, może się spotkamy jeszcze w tym najważniejszym dniu. Znowu bym płakała! :D
PS. Jak tylko otrzymam pozwolenie od świeżo upieczonego narzeczeństwa, wstawię kilka zdjęć na bloga, zobaczycie jak to było!

myszka mickey i minnie

Tajniackich sesji mam coraz więcej. Tak sobie myślę, że chyba powinnam spisywać te wszystkie przygody Klientek i Klientów, bo czasami wychodzą z tego niezłe historie :D

Jedną z ciekawszych historii była ta, której główna bohaterka jest świeżo upieczoną mamą dwójki dzieciaczków. Wpadła na pomysł, żeby zrobić w prezencie mężowi kilka ładnych buduarowych zdjęć. Niby wszystko jasne, ale.. nie miała kiedy wymknąć się z domu, aby nikt nie wiedział dokąd idzie! Na szczęście udało się w całą sytuację wkomponować pomoc dziadków, którzy też nie wiedzieli dokąd bohaterka idzie, aby przypadkiem nie wygadali mężowi ;)

Wszystko po to, aby niespodzianka była niespodzianką.

Zobaczymy co przyniesie marzec, choć powiem Wam szczerze, że trochę nie mogę się doczekać tych wszystkich zaplanowanych sesji, wydarzeń i spotkań z dawno nie widzianymi ludzikami. W końcu wiosna.. :)

Bywajcie!
Ala

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz