fbpx

Jesteś moją Muzą

Wiem, że ostatnio zamiast postować zdjęcia i wpisy na blogu rozdaję Wam linki na fanpejdżu, co może być lekko nużące, ale to są rzeczy którymi się chcę dzielić z Wami między pracą.

Aktualnie mam X sesji w kolejce do obróbki, większość po 30 zdjęć (czyli więcej o 10 od standardowej ilości zdjęć ;) ), a ja jak to ja, spędzam nad każdym ok. godziny (#PerfekcjonizmToChoroba) i tak czas leci. W tak zwanym międzyczasie staram się normalnie funkcjonować, ale niekiedy się najnormalniej w świecie nie da ;) Dzień zaczynam o 10, piję kawę, choć ostatnio staram się ją ograniczać, głównie na prośbę kardiologa, zasiadam do obróbki, obrabiam 5 zdjęć, idę na drzemkę, budzę się, wracam do obróbki, następne 5 zdjęć..ewentualnie 6, Albo i 7 się obrobi..

Ale lubię to. Szaleńcy tak mają ;)

Z innej beczki – tydzień temu był u nas trener, pokazał nam jak nauczyć posłuszeństwa nasze dwie Mątfy. Nauka szła naprawdę świetnie i aż żałuję, że nie pomyślałam nad tym wcześniej.
Dziś był ponownie i wprowadziliśmy początki tropienia. Tak, tropienie. Dla mopsów. No, ten tego.. tak ;) Mopsia mama sobie wymyśliła, mopsia mama musi mieć! Skąd ten pomysł? Uwielbiam czytać fora internetowe związane z tematami które mnie w danym momencie frapują i wyszukałam któregoś razu wątek o tropieniu psiaków. Dziewczyny opisywały jak wielka jest to frajda dla czteronożnych, więc zamarzyłam o tym samym dla Ciapki i Manti. Dziś okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo choć Manti nie zaczaiła w pierwszej chwili o co chodzi, to Ciapka z wielką pasją przenufała cały teren w poszukiwaniu smaków ;) Manti za drugim podejściem również była zachwycona :D

Za 6 dni Dzień Matki. Z tej okazji Nivea rozpoczęła nową akcję #MamaMiałaRację. Polecam obejrzeć wideo, jest bardzo pozytywne :)

Pamiętajcie o Wiosenno-Letniej promocji – sesja zdjęciowa w naprawdę niskiej cenie. Może Mama właśnie o sesji fotograficznej marzy?

Jest 3:33. Zostało mi dosłownie jedno zdjęcie i koniec pracy na dziś. Przed świtem powinnam zdążyć ;)

Dobranoc i dzień dobry!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz