fbpx

Jesteś moją Muzą

Piękna Przed & Po. Jedyna słuszna metamorfoza.

Na skróty-> Oferta

Powiedzmy sobie to wprost – Jesteś najcudowniejszą wersją siebie. Tu i teraz.

Co by się stało, gdybym powiedziała Ci, że nie potrzebujesz wcale makijażu, uczesania ani wyszukanej stylizacji, by wyglądać dobrze na zdjęciu?

Wiem, wiem, brzmi jak mrzonka. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Czasach, w których wszystko kręci się wokół perfekcyjnego looku.

Sesje zdjęciowe kojarzą się z wyidealizowaną wersją siebie.

Czy tak jest naprawdę? Może u innych, ale nie u mnie. Dzisiaj prezentuję Ci innowacyjne podejście do sesji fotograficznej. Coś, czego jeszcze na polskim (i światowym) rynku nie było.

No dobrze, ale do rzeczy, bo pewnie jesteś ciekawa.

Czym ta sesja zdjęciowa różni się od innych dostępnych na rynku?

 • Sesję zdjęciową dzielimy na dwie części. Podczas pierwszej pierwszej połowy fotografuję Cię bez makijażu i stylizacji. Udowadniam Ci, że jesteś piękna taka, jak do mnie przyszłaś. To będzie nasze Happily Before.
 • Naturalna wersja Ciebie – codzienna, normalna i doskonale niedoskonała. To wszystko złapane i dopieszczone moim doświadczeniem.
 • Już na aparacie widzisz, że nie ma czegoś takiego jak niefotogeniczność.
 • Zobaczenie siebie w wersji sauté na profesjonalnych fotografiach pozwoli Ci otworzyć się na siebie jeszcze bardziej.
 • W drugiej połowie sesji będziesz miała zrobiony makijaż, uczesanie, a także, jeśli takie będzie Twoje życzenie, przygotowaną stylizację ubraniową. Następnie wykonamy resztę zdjęć. To będzie nasze Happily After.
 • Podczas obu części sesji będę instruować Cię w jaki sposób prezentować się na zdjęciach. Nauczę Cię sztuki pozowania :)
 • Odkryjesz, że nie potrzebujesz do szczęścia insta filtrów, by się sobie podobać.
 • Dzięki 17-letniemu doświadczeniu w fotografii poprowadzę Cię za rękę przez cały proces i sesja zdjęciowa będzie dla Ciebie absolutną przyjemnością.
 • Jesteś wystarczająca. Nie musisz przed sesją trenować, ani przechodzić rygorystycznych diet.

Ale jak to – zdjęcia bez makijażu i fryzury?

Tak, właśnie tak! Któregoś razu, podczas beznamiętnego scrollowania mediów społecznościowych natknęłam się na artykuł dotyczący jednego z milionów programów dotyczących metamorfoz kobiet. To, co mnie ekstremalnie drażni w tego typu programach, to pokazywanie ich “przed” jako umęczonych życiem i po prostu jako nieatrakcyjnych. Mam często wrażenie, że te zdjęcia “przed” są na siłę ubrzydzane, by zwiększyć wrażenie oglądającego na efekt “po”. Zawsze w takich momentach zaglądam do sekcji komentarzy i czytam festiwal jadu, jaka to konkretna pani była zaniedbana, a teraz, w makijażu, to jest znacznie lepiej.

Ale zaraz, czekaj. Przecież po tym jak gasną światła w studiu i wyłączają się kamery, ta pani, tak chętnie pokazywana jako umęczona bez makijażu, zmyje go. I co wtedy? Jak ma się czuć?

Wtedy właśnie narodził się we mnie pomysł na to, by zrobić taką ofertę. Kobieca lub portretowa sesja zdjęciowa, podczas której otrzymujesz dwie wersje siebie. I w obu wyglądasz fenomenalnie – tylko po prostu inaczej. Bo kobiety lubią siebie widzieć w wielu wersjach i nie jest to nic złego.

Kluczem tego, co Ci proponuję, jest budowanie Twojej SAMOAKCEPTACJI.

Wybierz się ze mną w tę podróż.

Wiem czym jest całkowity brak samooceny, bo nawet niska była dla mnie za wysoka. Widziałam siebie jako kogoś, kto nie zasługuje nawet na ułamek dobrego słowa. Równia pochyła, z której ciężko się nie sturlać. Trzeba wspomnieć, że plusy dotknięcia dna są takie, że można się od niego odbić. Zatem się odbiłam. Dziś jestem dojrzałą, pewną siebie i swojego wizerunku kobietą, która akceptuje siebie taką, jaka jest. Chętnie pomogę osiągnąć Ci podobny stan.

Bądź dumna z chwili, w której uśmiechniesz się do swojego lustrzanego odbicia.

 • Sesja zdjęciowa to proces. Pewnego rodzaju katharsis. Pierzesz się i oglądasz na nowo. To prawie tak, jakbym naprawiała Ci wzrok, bo w końcu zauważasz w sobie plusy. Wiem, że brzmi to śmiesznie, ale wierz mi – nie jest. Zbyt dużo szczęśliwych historii mam na koncie, by nie wzruszać się na myśl o reakcjach na zdjęcia, które powstają na sesjach zdjęciowych.
 • Razem z Tobą tworzę zespół, który działa, by uczynić Cię szczęśliwszą.
 • Jeśli ktoś kiedyś powiedział Ci, że masz w sobie coś niedoskonałego, prawdopodobnie stworzył Ci kompleks(y). Chodź, pozbędziemy się tych metek. To możliwe, zaufaj :)
 • Sesje zdjęciowe u mnie to nie tylko zdjęcia. To pogaduchy o wszystkim i o niczym. O rzeczach ważnych i tych mniej. To śmiech i dobra zabawa bez zadęcia.

Ta sesja fotograficzna to także metamorfoza!

Ku chwale bez okropnych zdjęć przed i wygładzonych sztucznie po. Już ja zadbam o to, byś była zadowolona… :)

Co zawiera pakiet – oferta sesji zdjęciowej:

 • 20 obrobionych zdjęć wybranych spośród wszystkich zrobionych na sesji. Ty dokonujesz wyboru, ale bez obaw – robisz to na spokojnie w domu. Zdjęcia do wyboru otrzymujesz mailem :)
 • Fotoksiążka formatu 20×20 cm specjalnie zaprojektowana, by celebrować dwie strony Twojego piękna.
 • Makijaż i uczesanie w drugiej części sesji zdjęciowej.
 • Studio fotograficzne.
 • 4 godziny trwania całej sesji.
 • Doradztwo w kwestii przygotowania się do sesji.
 • Nauka pozowania i pięknego prezentowania się na zdjęciach podczas sesji zdjęciowej.
 • Słodki poczęstunek.
 • Jeśli sesja fotograficzna to prezent na 18stkę lub inną okazję – urodziny, święta Bożego Narodzenia, rocznicę, Walentynki, daj znać, wyślę Ci piękny voucher prezentowy.

Zapisz się już dziś, poznaj cenę.

Jeśli jesteś Rodzicem i rozmyślasz nad najlepszym na dzisiejsze czasy prezentem dla swojej latorośli… Trafiłeś w dziesiątkę. Z wielką serdecznością walczę z niską samooceną, którą powoduje presja związana z obecnością nastolatków w social mediach. Od ponad dekady udowadniam, że nie potrzebujemy filtrów, by wyglądać pięknie na zdjęciach. Moje Muzy od lat uświadamiają sobie, że są doskonałe takie, jakie są. Marzę, by móc wspierać w walce o wysoką samoocenę większą ilość osób, a zwłaszcza nastolatki, które są najbardziej narażone na ekspozycję na media.