fbpx

Jesteś moją Muzą

  • Kuba Potocki vel Rilsir – Wszystko o walce mieczem. – Blog i strona poświęcone DESW, czyli Dawnym Europejskim Sztukom Walki. Kuba prowadzi również kanał na Youtube na którym możecie znaleźć indywidualny trening walki mieczem. Polecam gorąco, dodatkową zachętą jest to, że jestem współautorką ujęć operatorskich oraz zdjęć zamieszczanych przez Kubę :)
  • Potocki: Art & Creativity – To właśnie dzięki Kubie Potockiemu moja strona ma taki wygląd i funkcjonalność. Jeśli kiedykolwiek miałaś/miałeś problem, aby znaleźć kogoś (w tym przypadku Web-developera) który odczytałby Twój pomysł dokładnie tak, jak sobie tego życzysz, to z całą pewnością już nie musisz szukać. Kuba przełoży na wirtualny papier Twój pomysł, na dodatek dzięki swojemu doświadczeniu wszystkie zamawiane projekty będą nowoczesne i po prostu genialne (: Z całego serca polecam współpracę z Potocki Art & Creavity!
  • Sandra Duchiewicz vel Telthona – Jeśli potrzebujesz kogoś, kto mógłby stworzyć/namalować Ci piękny obraz, ilustrację, grafikę do gry, z pewnością przyda Ci się namiar na moją siostrę. Jest bardzo uzdolnioną artystką, na pewno się dogadacie  (:
  • Ania, autorka bloga Kosmetykoholizm.pl – Zastanawiasz się nad nowościami, nowinkami i ciekawostkami ze świata kosmetyków? Warto zajrzeć. Porządna treść, rzetelne recenzje. Poza tym Ania jest Kobietą o wielkim sercu!
  • Anna Dyszyńska – Wspaniała Pani kosmetolog. Jeśli zdarzają Ci się problemy z cerą i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić, umów się z Panią Anią.
  • Hodowla jamników “Z Nieokiełznanych” – Miałam okazję fotografować jamniki z owej hodowli. Świetni ludzie, świetne psy. :)
  • Czapla Pisze by Monika Żurek – Niebanalne recenzje i artykuły. Znajdziesz tu dużo ciekawych treści do porannej kawki. :)