fbpx

Jesteś moją Muzą

Dzień doberek :)

Dziś mam dla Was porcję zdjęć z Osobą, która mnie osobiście zachwyciła i obudziła na nowo miłość do zdjęć fashion. Kiedy fotografuję, towarzyszą mi różne emocje. Są one bezpośrednio związane z efektami jakie osiągamy na sesji, klimatem jaki panuje, oraz nastrojem pozujących osób. Zwykle jednak nie mam okazji budzić w sobie starych uczuć wobec konkretnych typów fotografii, a tu proszę. Dzięki, Marcela :)
Malowała (jak zwykle ostatnio) Magda Jurczyszyn. Naprawdę zdolna osoba, która przejmuje się tym, jaki będzie efekt finalny zdjęć. To mimo wszystko rzadka w dzisiejszych czasach cecha, dlatego serdecznie polecam.
Sesja fotograficzna to taka trochę krótka opowieść o człowieku. Ciągle mam plany rozbudowania sesji zdjęciowych o filmy, ale potrzebuję do tego jeszcze trochę czasu. W sumie, to zwłaszcza czasu. Cierpię na chroniczny jego brak, choć jest to ściśle związane ze zdjęciami, więc nie narzekam ;)

Modelka: Marcela
Makijaż+fryzura: Magda Jurczyszyn
Fotografka: Alicja Duchiewicz // Instagram? Facebook?

śliczna dziewczyna
sesja zdjęciowa w studio sesja fotograficzna sesja fotograficzna śliczna dziewczyna śliczna dziewczyna sesja fotograficzna śliczna dziewczyna śliczna dziewczyna sesja zdjęciowa w studio sesja fotograficzna sesja fotograficzna śliczna dziewczyna śliczna dziewczyna

Ahoy!
Ala

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz