fbpx

Jesteś moją Muzą

Marta Z. – Sesja biznesowa i portretowa w jednym // Sesja fotograficzna Warszawa i Śląsk

Dzień doberek :)

Postanowiłam nadrobić swoją nieobecność na blogu, wszak jest co (i co najważniejsze KOGO) pokazać.

Sesja fotograficzna Marty wiązała się ze zdjęciami biznesowymi, oraz kilkoma fotografiami portretowymi. Jak wyszło? Zobaczycie sami na końcu wpisu :)

Moje podejście znacie – lubię wyraziste osobowości, a Marta zdecydowanie należy do takich kobiet – malinowe usta? żaden problem! Sukienka z koronkami – jak najbardziej. Chętnie wracam myślami do naszej współpracy, dlatego zdecydowałam się ją tu pokazać.

A jak ze zdjęciami biznesowymi, czy zawsze muszą być w 100% poważne?
Mówiąc szczerze – jestem przeciwniczką napompowanych fotografii biznesowych. Zdecydowanie wolę tworzyć obrazy, z których można wywnioskować nie tylko profesjonalizm fotografowanej osoby, ale także jej pozytywne nastawienie i nowoczesność. Z takim podejściem fotografuję już od lat i póki co zdaje to egzamin celująco :)

Fotografia portretowa, to także fotografia artystyczna, co na tej sesji było widać. Sukienka Marty zrobiła swoje, a makijaż zrobiony przez Magdę pięknie wyglądał.

Cóż mogę więcej rzec?

Serdecznie zapraszam do oglądania, i oczywiście na sesje zdjęciowe. Coraz mniej mnie w Warszawie, a coraz więcej na Śląsku (Katowice, Bielsko-Biała) i w Małopolsce (Kęty, Kraków). To jednak wcale nie oznacza, że Warszawę porzucam, oj nie! Jednak zapraszam na sesje ludzi z południa. Remontuję nowe studio, więc będzie się działo!

Modelka: Marta Zielińska

Makijaż: Magda Jurczyszyn // MaKra

Fotograf: Alicja Duchiewicz

Studio: Studio Winda w Warszawie

Fotografia biznesowa Warszawa Fotografia biznesowa Warszawa Fotografia biznesowa Warszawa Sesje zdjęciowe Fotografia artystyczna Fotografia artystyczna Fotografia artystyczna Sesje zdjęciowe

Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz