fbpx

Jesteś moją Muzą

Sesja fotograficzna – buduarowa. Czyli o pięknie Kobiety.

Sylwia już u mnie była. Początkiem roku zrealizowałyśmy sesję zdjęciową, której efekty spodobały się nam obydwu ;)
Szybko się ze sobą zżyłyśmy, bo gra nam w duszy podobna melodia. Któregoś razu stwierdziłyśmy na spontanie, że zrobimy kolejną sesję fotograficzną, tym razem pokazującą piękno kobiece inaczej niż ostatnio. Jak pomyślały, tak też zrobiły. Sylwia jest śliczna, więc większej trudności z realizacją nie było ;)

Najlepsza pora na sesję buduarową? Ranek!

To był ranek jednego z gorętszych dni w sierpniu. Miałyśmy dosłownie godzinę przed moim wyjazdem, więc sprawa wymagała maksimum skupienia! Słońce wpadało idealnie przez okna, a temperatura jeszcze nie dawała się we znaki. Słowem – do przeżycia. Kiedy jednak człowiek ma w głowie do realizacji plan, temperatura schodzi na drugi plan.

Najlepsze miejsce na zdjęcia o poranku? Mieszkanie.

Nie bójcie się eksperymentować. Czasem nawet mała powierzchnia potrafi zdziałać cuda na zdjęciach. Nie chodzi o to, żeby mieć domostwo 300 metrowe. 40 metrów wystarczy, by zrobić fajne ujęcia. Kwestia, by było ładnie urządzone. Drewno, cegły.. to nie może się nie udać :)

Czarno-białe zdjęcia. Dlaczego?

Ktoś kiedyś na sesji zdjęciowej powiedział, że ludzie powinni rodzić się czarno-biali. Ja się z tym zgadzam! ;) Czarno-biel do mnie wręcz mówi. Dodajmy do tego ziarno, analogowy klimat znaczy się i ja się rozpływam. Gdyby analogowa fotografia nie była AŻ tak droga, pewnie wszystkie sesje fotograficzne robiłabym na kliszy. Ale świat nie jest tak idealny, więc pozostaje mi tworzyć klimat analoga. Zawsze to coś ;) Większość zdjęć które tu dziś Wam pokażę będą czarno-białe. Taka ich “natura” i charakter.

Sentymentalna podróż w nieznane zakamarki umysłu kobiety jest przydatna. Owocuje w fajne zdjęcia ;)

Tutaj coś do posłuchania przy oglądaniu. A tymczasem zapraszam Was do oglądania przepięknej Sylwii w ciepłych promieniach słońca.

Modelka: Sylwia
Fotografka: Alicja Duchiewicz // FB // Instagram

sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa sesja fotograficzna buduarowa Warszawa ALA_7281 sesja fotograficzna buduarowa Warszawa

A Ty? Masz już prezent na Gwiazdkę dla Ukochanej osoby? Sesja fotograficzna to doskonały pomysł. Kliknij tutaj!

Ahoy!
Alicja

backstage ;)

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

4 lub więcej komentarzy

 • ag
  17 grudnia, 2015 at 8:59 pm 

  Niesamowicie subtelna sesja! Cięzko wybrać ulubione zdjęcie, ale na pewno 3, 4 i to w kolorze ze światłem na twarzy :) Cuda! Że też ja nie mam tu takich cudnych znajomych do sfotografowania..

 • Alicja Duchiewicz
  18 grudnia, 2015 at 12:54 am 

  Dzięki Agula! Wielkie dzięki, naprawdę <3

 • dzium
  18 grudnia, 2015 at 6:05 am 

  Pierwsze na oknie jest genialne! Cala sesja cud, miod i malina :) a modelka sliczna :)

Dodaj komentarz