fbpx

Jesteś moją Muzą

Dzień dobry :)

Dziś zaprezentuję Wam sesję pełną uśmiechu, radosnej kobiecej lekkości, no i oczywiście urody. Ta sesja zdjęciowa jest dla mnie ważna. Dlaczego? Bo…

Asia to dla mnie temat rzeka.

W pozytywnym sensie oczywiście ;) Jak tylko się poznałyśmy, od razu ją polubiłam. I to nie tylko dlatego, że jest śliczna! Gdy zaczęłyśmy rozmawiać, wiedziałam, że z tej sesji będą dobre zdjęcia. Takie rzeczy czasami się po prostu wie. Sesja zdjęciowa jak już ostatnio wspominałam to świetna okazja, aby pogadać dość osobiście z osobami, które widzimy pierwszy raz na oczy. Nie jesteśmy do tego przyzwyczajone na co dzień, by rozmawiać z przygodnie spotkanymi osobami, więc zwykle człowiek musi się przestawić na ten tryb, ale jak już zacznie rozmawiać, to płynie :) W tej rzece, wiecie :)

Sesja zdjęciowa jako powód do uśmiechu?

Kocham tworzyć uśmiech. Mam dość kiepskie żarty w swoim arsenale, ale udaje mi się rozśmieszyć niektóre dziewczyny.. Chyba jednak nie jest tak źle ze mną, hehe ;)
Asia kupiła sobie sesję sama. Napisała maila, umówiła się i już. O. Kawa na ławę, mają być ładne zdjęcia i koniec ;) Miała problem z wyborem 10 z pakietu, więc chyba się udało.

Sesja zdjęciowa jako zaginacz czasoprzestrzeni ;)

Wiele osób potwierdzi, że podczas trwania sesji czas płynie zastraszająco szybko. Czasem się wydaje, jakby samo pół godziny minęło w oka mgnieniu, a 2 godziny to już pestka. I kawa szybko stygnie! ;)
Z Asią to wrażenie się strasznie spotęgowało. To jedna z tych osób, z którymi człowiek uwielbia chodzić na kawę czy rozmawiać po prostu, bo jest wyjątkowa i kochana.

No, to pora na efekty. Ja osobiście jestem dumna :)

Magda Jurczyszyn jak zwykle dała popis cudnych umiejętności makijażowo-włosowych, Asia dopisała pod kątem pozowania i prezentacji, więc czegóż chcieć więcej.

Asiu, dziękuję Ci za obdarzenie mnie kilogramami zaufania! Fotografowanie Ciebie to była wielka przyjemność i przygoda :)

A teraz zapraszam wszystkich na oglądanie zdjęć:)

Modelka: Asia Święcka
MUA&Hair: Magda Jurczyszyn (polecam)
Fotografka: Alicja Duchiewicz // fb, insta.

Sesja zdjęciowa pięknej kobiety - Asia Sesja zdjęciowa pięknej kobiety czarno-biała Sesja zdjęciowa pięknej kobiety sesja fotograficzna pięknej kobiety sesja fotograficzna pięknej kobiety Industrialna sesja zdjęciowa pięknej kobiety czarno-biała Sesja zdjęciowa pięknej kobiety czarno-biała Sesja zdjęciowa pięknej kobiety Industrialna sesja zdjęciowa pięknej kobiety czarno-biała Sesja zdjęciowa pięknej kobiety Industrialna sesja zdjęciowa pięknej kobiety Industrialna sesja zdjęciowa pięknej kobiety Industrialna sesja zdjęciowa pięknej kobiety Industrialna sesja zdjęciowa pięknej kobiety Industrialna sesja zdjęciowa pięknej kobiety

Też chcesz takie zdjęcia? Napisz do mnie, albo od razu przejdź tutaj :)

Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

2 lub więcej komentarzy

 • Joanna
  15 grudnia, 2015 at 6:21 am 

  Alu, to ja Tobie dziękuję.:)
  Sesja była dla mnie ogromnym przeżyciem. Szłam na nią spięta, trochę zdenerwowana i podekscytowana oczywiście. Kiedy weszłam do studia, na progu już mnie witała Ala. Biła od Niej taka pozytywna energia:) Wszystkie złe emocje, obawy, lęk prysły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
  Bawiłam się bardzo dobrze. Ala wyzwoliła we mnie ukrytą gdzieś głęboko, zapomnianą, albo w ogóle nieznaną kolejną twarz mojej kobiecości.
  Fakt sesję kupiłam sobie sama, ale sponsorowali mi ją moi Rodzice :) Był to prezent na moje okrągłe 40.urodziny.
  Kochany Tata jak zobaczył dzieło Ali oniemiał. Powiedział: zawsze wiedziałem, że mam ładną córkę, ale że aż tak?
  Madziu, Tobie dziękuję za cudowny makijaż i że mnie namówiłaś na taką fryzurę ;). Oczywiście za Twoje towarzystwo i rozmowę również.

  Kochana Alu wielki ukłon w Twoją stronę i w dalszym ciągu liczę na wspólną kawę:)

 • ag
  8 stycznia, 2016 at 10:52 pm 

  Jak to się stało, że nie widziałam tych zdjęć?! Cudowna jest, piękny uśmiech i widać świetną osobowość :) Super efekty!

Dodaj komentarz