fbpx

Jesteś moją Muzą

Sezon wiosna – lato 2015 – czas na sesje zdjęciowe!

Witam Was w mych skromno-przestronnych prograch ;)

Osoby czytujące mojego Fejsbuka wiedzą, że ostatnio miałam dość niefajne przejścia z okiem – spieszę “donieść”, że już (prawie) wszystko ok i z radością powracam do obróbki i sesji zdjęciowych :)

Niebawem maj. Jeden z moich najukochańszych miesięcy. Powodów jest kilka – moje urodziny (1 maja!), wiecie, każdy czeka na ten dzień cały rok, nieprawdaż? Można bezczelnie zjeść najczekoladowszy tort na świecie, popijając kawą z bezą, do tego wszystkiego iść do manufaktury cukierków, potem do pijalni czekolady.. żarłok ze mnie, ja wiem.. No i tak naprawdę najbardziej wyczekiwane są prezenty/prezent od Ukochanego :) I nie, nie chodzi o materializm, tylko o pomysłowość – zawsze wymyślamy sobie fajne prezenty, które mają wartość sentymentalną :)

Poza urodzinami, jest też Dzień Mamy – ja zwykle swoją zasypuję kwiatami, bo je uwielbia, ale może Wy akurat będziecie chciały sprawić sesję, o czym poniżej :)

Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia. Sesja w cenach walentynkowych, czyli 350PLN za 5 profesjonalnych fotografii w komplecie z wywołanymi i oprawionymi zdjęciami. Sesja fotograficzna naturalnie w studio.

Sesja fotograficzna

Mini sesja to idealna okazja na to, by zyskać kilka zdjęć za niewielkie pieniądze.

Mini sesje będą dostępne od dziś przez miesiąc, realizuję je zarówno w Warszawie jak i w Bielsku-Białej.
Jeśli kupujesz sesję jako prezent na urodziny czy inną okazję, wysyłam Ci zaproszenie na sesję (Voucher), które z powodzeniem można wręczyć jubilatce/solenizantce.

Przypomnę tylko jakie są korzyści z sesji zdjęciowej:
1. Poprawisz samoocenę
2. Uwierzysz w końcu w siebie, już ja o to zadbam :)
3. Sesja zdjęciowa to także niecodzienna przygoda.
4. Dowiesz się o sobie pozytywnych rzeczy, o których nawet nie myślałaś!
5. Zyskasz pamiątkę, która będzie pamiętana na lata.
6. Będziesz się dobrze bawić ;)
7. Docenisz swoją urodę na nowo.
8. Poczujesz się doceniona.
9. BO JESTEŚ
10. SUPER BABKĄ!

Zapisz się, lub kogoś kogo Kochasz pisząc na alicja@duchiewicz.pl, wpisując w temacie Wiosna-Lato 2015 :)

Jeśli jeszcze jakimś cudem miotają Tobą wątpliwości, odsyłam do działu, w którym jest tona opinii o sesjach :) -> Opinie o mnie <-

Nie zapomnijcie również wpisać się do newslettera (na samej górze formularz), będziecie na bieżąco z konkursami i promocjami!

[camera slideshow=”sesja-portretowa”]

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz