fbpx

Jesteś moją Muzą

Indywidualny Trening DESW Dla Początkujących – z czym to się je?

Witajcie :)

Ostatnio mam tyle pracy, że nie mam chwili, aby posiedzieć z kubkiem herbatki i napisać posta. Staram się to jednak jak najszybciej nadrobić, wszak jest o czym pisać :)

O moich ostatnich podbojach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio z Insta: @Alciak_Biszkopcik jest tam głównie sporo prywaty, więc jeśli ktoś jest nieodporny na takie treści, to nie polecam followować ;)

O czym dziś chciałam? O czymś nietypowym i ciekawym :)

Niektórzy z Was wiedzą, że czasem robię także filmy. Robię to raz na jakiś czas, a właściwie jestem prywatnym operatorem Kuby Potockiego ;)
Już tłumaczę – Kuba jest szermierzem historycznym. Prowadzi swój kanał na Youtubie już dobrych kilka lat, ale zwykle były to nagrania z zawodów, treści promujące różne aktywności, zapisy treningów – wszystko mógł z powodzeniem nagrywać sam. Któregoś dnia wpadł na pomysł rozpoczęcia projektu, w którym mógłby przekazać swoją wiedzę osobom które nie są w środowisku szermierzy obyte wcale, ale chciałyby się nauczyć walczyć mieczem. Pierwsze odcinki Kuba nagrywał sam, ale ja jak to ja, musiałam swoje pisiont groszy wcisnąć, i zaczęłam przykładać rączkę do nagrań ;)

Zachęcam Was do oglądania kanału i bycie na bieżąco (subskrybuj!), bo naprawdę warto. Wiedza jest rzetelna i można w swoim zakresie zacząć trening mieczem bez wychodzenia poza własne podwórko ;) Tu link do kanału :)

Najnowszy trailer zapowiadający 6 odcinek:

Natomiast tutaj macie playlistę wszystkich odcinków od początku:

Naprawdę polecam :)
Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz