fbpx

Jesteś moją Muzą

Słowiańska uroda, piękne oczy, czyli Kasia we własnej osobie // Sesja fotograficzna Warszawa// Portret

Któregoś razu na mailu pojawiła się wiadomość od Kasi. Chciała sesję, to wiadomo, ale już po pierwszych kilku zdaniach wiedziałam, że to będzie fantastyczna współpraca.
To jest ten moment, kiedy uświadamiam sobie, że moja praca do najlepszych należy, wszak jak już Wam wiele razy mówiłam, uwielbiam poznawanie nowych osób.
A często są to osoby, które mają sowie oczy, gołębie serca i wiele mądrych rzeczy do powiedzenia. Okazało się, że Kasia perypetie życiowe ma podobne do moich, co tymbardziej spowodowało, że współpraca była świetna – porozumienie w lot! Poza tym, to piękna dziewczyna z prawdziwie słowiańską urodą :) Dobra, ja już się uciszam, a Was zapraszam do oglądania :)

Modelka: Kasia K.
Makijaż i Fryzura: Meg Kowalska
Fotografka: Alicja Duchiewicz, no bo kto inny? ;)

Sesja zdjęciowa warszawa sesja fotograficzna warszawa sesja fotograficzna warszawa sesja fotograficzna warszawa sesja fotograficzna Bielsko-Biała sesja fotograficzna Bielsko-Biała sesja fotograficzna warszawa sesja fotograficzna warszawa sesja fotograficzna śląsk sesja fotograficzna śląsk sesja fotograficzna śląsk sesja fotograficzna śląsk

Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz