fbpx

Jesteś moją Muzą

Victoria // Klimatyczna sesja zdjęciowa portretowa w studiu.

Hej :)

Są kobiety piękne, są kobiety wrażliwe, tonące w słowach lub milczeniu. Są kobiety matki, kobiety pasjonatki, kobiety frustratki ale też kobiety marzycielki. Każda z nas w pewnym momencie życia jest którąś z nich. Zawsze jesteśmy piękne, ale nie zawsze wrażliwe ;) Dziś skupimy się na pięknie, ale też nietuzinkowej osobowości i niewinności bytu i charakterności spojrzenia. Albo odwrotnie, jak kto woli ;)

Sesję realizowałyśmy w Studiu Winda, w którym (ku chwale branży) jest klimatyzacja ;) Malowała, o ile mnie pamięć nie myli, Magda Jurczyszyn, a pozowała Victoria. Śliczna, zgrabna z nieziemskim uśmiechem. Sesja zdjęciowa przebiegała (jak zwykle :P) w miłej atmosferze :) Jeśli sama zastanawiasz się, czy warto, to pamiętaj, że nie musisz mieć żadnych umiejętności pozowania, wszak sesja fotograficzna u mnie to ma być przyjemność. A, no i jak zwykle powtarzam – nie ma czegoś takiego jak fotogeniczność. Wszystko, cała sesja, nie jest zależna tylko ode mnie. Każda z osób pracujących na sesji odgrywa ważną rolę. TY masz decydującą i szczególną rolę, ja wraz z wizażystką dopełniamy całość :) Recepta która sprawi, że sesja zdjęciowa będzie dobra? Nie ma takiej, ale najważniejsze to chcieć, bo marzenia przenoszą góry. I chęci. Dużo chęci :)

Zapraszam do oglądania i rezerwowania swoich terminów, wszak te na wrzesień szybko się kurczą.

Modelka: Victoria
MUA&Hair: Magda Jurczyszyn
Fotografka: Alicja Duchiewicz // follow me on insta!

sesja zdjęciowa z prawdziwą kobietą piękna kobieta, sesja fotograficzna piękna kobieta, sesja fotograficzna sesje zdjęciowe śląsk piękna kobieta, sesja fotograficzna śliczna kobieta
piękna kobieta, sesja fotograficzna sesje zdjęciowe śląsk sesje zdjęciowe śląsk

Ahoy!
Alicja

Udostępnij wpis:

Inne wpisy

Dodaj komentarz